| +48 25 758-52-52 | | | EN | DE | FR | RU

Kariera

Zapraszamy

Do grona profesjonalistów

dołącz do

zespołu

Firma AWENTA E.W.A. Chomka Sp. J. – poszukuje pracowników na stanowisko:

Data publikacji: 28.02.2019

Pracownik produkcji

Miejsce pracy:

Stojadła k. Mińska Mazowieckiego

Szczegółowe informacje dotyczące oferty są udzielane osobom zainteresowanym tylko w siedzibie firmy (Stojadła, ul. Warszawska 99, 05-300 Mińsk Mazowiecki) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Specjalisty ds. marketingu

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie oraz wdrażanie strategii marketingowej w celu zwiększenia sprzedaży na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych
  • Przygotowanie i wdrażanie kampanii marketingowych, wizerunkowych oraz sprzedażowych
  • Monitorowanie i analizowanie prowadzonych działań marketingowych
  • Redagowanie tekstów reklamowych, sprzedażowych, informacyjnych
  • Współtworzenie katalogów produktów, broszur oraz innych materiałów reklamowych
  • Kontakt i wsparcie marketingowe klientów krajowych oraz zagranicznych
  • Prowadzenie komunikacji oraz rozwój kanałów w mediach społecznościowych
  • Współtworzenie kampanii mailingowych z wykorzystaniem Marketing Automation
  • Współtworzenie i udoskonalanie procesów na stronie www.awenta.pl

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień dotyczących reklamy i marketingu
  • Dobra znajomość realiów rynku reklamy on-line
  • Znajomość programów graficznych
  • Dobra znajomość analityki internetowej, narzędzi marketingu internetowego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Doświadczenia w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościach
  • Doświadczenia w tworzeniu, planowaniu i realizacji internetowych kampanii marketingowych
  • Umiejętności zarządzania projektami internetowymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Obsługi pakietu MS Office
  • Samodzielność, wykazywanie inicjatywy
  • Innowacyjność
  • Nastawienie na wynik

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Praca w młodym zespole
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@awenta.pl

Firma AWENTA zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Strona w rekonstrukcji